هر چه بگندد نمکش ميزنند !!!

در ادامه يک ماه درگيری به اين ضرب المثل رسيدم که :

هر چه بگندد نمکش ميزنند

وای به روزی که بگندد نمک

وقتی فهميدم اونچه گنديده نمکه نه چيز ديگه، با کمال آرامش به مرکز شناسايی مواد گنديده رفتم (واقع منبع اصلی نمک) و گفتم شما را به خير و ما را به سلامت بگذاريد بريم شرمون را بکنيم.

اگه يه کم ديگه اينجا وايسم خودم هم مثل اين منبع نمک ميگندم.

تا بشه يه زمان که با بالی همچون بال های اسطوره يونايی (اسمشو نميدونم) به آسمان پرواز کنم (‌اما نه آنقدر فضول که برسم به خورشيد و بالهام بسوزه ) فقط همانقدر که از شر بوی تعفن نمک گنديده نجات پيدا کنم.

/ 15 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Rita

خانومی اين همه آپ کرديد ما رو خبر نکرديد...تولد تون هم مارک.دير شده ولی بازم...راستی مواظب باشيد که دچار اين ضرب المثل نشيد...اين آدرس وب خودمه خوشحال می شم کامنت زيبا تون رو ببينم...خوش باشيد و موفق...

طاهره

سلام. چه خنده دار و عميق. مطالبتون به دل مي شينه.

Rita

سلام.ممنون که پيشم اومديد و نظرتون رو گفتيد...راستی آپم...و Mir وب رو حذف کردن...با اجازه لینکتون کردم.خوش باشید و موفق...

shazdehkhanomeh

سلام خسته نباشين به من سر بزنين خوشحال ميشم

بچه پر رو

سلام. نظر لطفتونه. راستی در مورد هر چه بگندد نمکش می‌زنند یه بار یه چیزی گفتی ولی من دیگه لینک شما را فراموش کرده بودم و نوشته‌های خودم هم از بین رفت. در موردی که گفتید من می‌خواستم بگویم که من دقیقا مشکل شما را پیدا کردم و می‌دانم که چه می‌گویید، من هم برای ماشینم رفتم کلانتری و یک هفته بدون دلیل معطل شدم. اما باز این آخر دنیا نبود. زیرا که مرجع بالاتری به نام دادگاه عدل الهی هست که حق هیچ‌کس را ضایع نمی‌کند. من اون را گفتم.

mir

سلام ..... ممنون که با مايی .......

Rita

سلام.ممنون که پيشمون ميايد...

Rita

از کامنتها تون کمال تشکر رو دارم...

Rita

به روزم دوست عزيز...خوش باشيد و موفق...