ديشب!!!

ديشب وقتی به خانه آمدم. خودم را بعد از اين ۵ ماه که درگير بودم تو آينه نگاه کردم. باورت ميشه!!!! مدتها بود خودمو تو آينه نگاه نکرده بودم. خودم باورم نميشد. انگار يه آدم ديگه شدم. فشارهای مختلفی در ۵ ماه بهم اومد و سعی کردم خودم را با محيط تطبيق بدم و برای پيشرفتم در آينده تلاش کنم اين باعث شد فشاری را تحمل کنم که با نگاه به صورتم ميتونی اين تغيير را ببينی.

يه دفعه حالم از خودم بهم خورد. با خودم گفتم فردا يه روز ديگه‌است. از فردا ميخوام اونی بشم که دوست دارم باشم.

حرص برای درخواست محبت بيشتر

حرص برای بلندپروازيهايی که به آسانی به دست نميان

حرص برای خوشحال نگه داشتن بقيه

چنان منو وابسته کرد که حالا اين وابستگی داره آزارم ميده !!!

ديگه تمام شد.

همون ديشب با خرت و پرتهايی که خانم‌ها به عنوان کرمهای زيبايی و بهداشتی و محلول شستشوی صورت و تنيک پاک کننده و ... می‌شناسن و من در خريد آنها و چيدنشون تو قفسه يد طولانی دارم، صورتم را صفا دادم. يه لاك تميز زدم و خوابيدم. صبح هم بيدار شدم يه كوچولو خودمو مرتب كردم و كار روزانه را شروع كردم.

كار و فعاليت و فشار هميشه هست اما يه وقتها آدم خودشو ول ميده. ميذاره فشارها روش سوار بشن. اونوقته كه يه دفعه خودشو تو آينه نگاه ميكنه ميبينی همش داره می‌ناله،‌قيافش از آدم برگشته و تنها چيزی كه ازش مونده يه آدم مچاله است كه به خاطر آينده داره حالشو خراب ميكنه.

تا ماه ديگه همين موقع كه ميشه شب عيد اگه من به شكل قبليم برنگردم ديگه وبلاگ نمينويسم.

در پناه حق

/ 8 نظر / 14 بازدید
farnaz

خيلی عاليه...اگه همه همين جوری فکر کنن ديگه هيچ مشکلی جرات نميکنه تو زندگی آدما سرک بکشه

فاطمه

من که معتقدم آينه چيز خيلی خوبيه!D:

mir

سلام یه دوست ..........خيلی وقته به ديدنم نمی يايی .......... چيزی که نشده ..؟

Jaleh

من دعا ميکنم تا شب عيد مثل قبل بشی تا باز هم بنويسی. من هم بروزم در مورد والنتاين .. وقت کردی بيا

طاهره

ضمنا من آپ کرده ام منتظرتون هستم

طاهره

سلام. آفرين به شما. تصميم درستي گرفته ايد. ماهي رو هر وقت از آب بگيريم تازه است.

Rita

سلام.خيلی ممنون از اينکه پيشمو ميايد...به خاطر اتاقی که براتون افتاده خيلی متاسفم...ولی يه چيزی...محبت رو فقط بايد از تنها کسی که محبتهاش واقعين و لذت بخش خواست.بلند پروزايها رو بايد فيکس کرد.يه هدفی رو انتخاب کرد(البته به دور از منطق نبايد باشه)خوشحال نگه داشتن بقيه.وقتی اين رو يکی از اهداف ميدونيد بايد دنبالش بود.بايد از ذره ذرش لذت برد.از لبخند يه کودک که با نگاه کردن شما به وجود مياد...خيلی قشنگه...اميدوارم که راهتون رو پيدا کنيد.لطفاْ من رو بخاطر جسارتی که کردم و اين حرفها رو گفتم ببخشيد...خوش باشيد و موفق...

سلیمه

سلام دوست خوب گذشته. می بينم که بی وفا شدی!! چرا برای ولن تاين نيومدی پيشم؟ من اومدم که روز دوستی رو به تو دوست خوبم تبريک بگم و بهت بگم که به مناسبت این روز آپدیت کردم. موفق باشی. يا علی ...