بعضی دوستیا تاریخ مصرف داره !!!!!

بعضی دوستی ها مثل یک جعبه شکلات اعلا می میونه. شکلات های دست ساز سویسی در یک جعبه بسیار زیبا که میذاریش روی میز، هر از گاهی برای یه مهمون خیلی مهم درشو باز میکنی یه دونه به اون تعارف میکنی و یدونشو خودت میخوری و دوباره درش را می بندی و با جون  و دل ازش مراقبت میکنی تا اینکه یه روز میبینی شکلاتهای توش تلخ شده، تاریخ مصرفشو نگاه میکنی!!!!!!!!!!!! وای این شکلات تاریخ مصرفش گذشته

چی کارکنم. کلی به شکلاتهای توش نگاه میکنی و افسوس میخوری چرا زودتر همشو نخوردی. آخه نمیدونستی تاریخ مصرف داره. حالا تنها کاری که میشه کرد اینه که شکلاتها را تو سطل آشغال خالی کنی و بعد ............... جعبه خالی را بذاری رو میز. و از جعبه خالی شکلات حال کنی. 

حالا فکر کن دیر بجنبی، شکلاتها فاسد شده اما تو اونقدر تو بهر خوب بودن اونا بودی که بدون اینکه توجه کنی، یه روز که میخوای با جعبه شکلاتات حال کنی، دو تاشو میندازی تو دهنت، ملچ مولوچ، قورتش که دادی حس میکنی ای وای این که فاسد بود. وقتی 2 روز روانه بیمارستانت کرد. دیگه حاضر نیستی حتی جعبه شکلات را نگه داری. شکلاتها را با جعبه اش شوت میکنی تو سطل آشغال.

 

جریان زندگی ما هم همینطوریه. یه سری از دوستی ها در حد گذاشتن جعبه روز میز باقی می مانند اما بعضی از دوستی ها که خیلی روشون حساب میکردی، اینقدر دیر میفهمی که تاریخ مصرفشون گذشته که بعد 2 روز مریضی دیگه حتی نمیخوای جعبه خالی را هم نگه داری.

 

الان دلم میخواد شکلاتها را با جعبه اش له کنم بچپونم تو سطل آشغال !!!!!!!!!!!!!!

/ 0 نظر / 57 بازدید