اين روزها ۲ نفر منو شکه کردن!!!!

باورم نميشد !!!

باور کنم؟!!

مجبورم چون به چشم خودم ديدم اما آيا واقعا چه دليلی ميتونن برای اين کارشون داشته باشن !!!؟؟؟؟

من فکر ميکردم دوست منی؟!

من خيلی کارها برات انجام دادم يادت رفته؟

انجام دادی که دادی! دندت نرم ميخواستی انجام ندی. غلط کردي، گه خوردي. حالا حقت را گذاشت كف دستت. برو كيفشو ببر

 ديدی چی کار کرد؟‌

چرا نكنه؟!

وقتی دوستانی به اينطوری داری از هيچ دشمنی نترس چون حتی ۱۰ تا دشمن دست به دست هم بدن نميتونن چنان بلايی كه يه همچين دوستي ميتونه سرت در بياره در بيارن.

نصيحت جديد را گرفتي؟ برو حال كن.

اين حرفها همين طوری تو گوشم صدا ميكنه/

اون يكی را بگو؟؟؟

تو فكر كردی رفيقين. اون كه فكر نكرده بوده

تو فكر كردی داری حالشو ميپرسی . از نظر اون مزاحم بودي. تو فكر ميكردی حداقل اندازه يه دوست معمولی دوستت داره. اون داشته سوء استفاده ميكرده و حالا ديگه نميخواد وقتشو بگيري.

تو فكر ميكردی اون شجاع و ركه و اگه نخواد باهات حرف بزنه ميگه ، اما اونم مثل همه اونی كه تا حالا ميشناختي، ترسو و بزدله و حتی نميتونه خواسته اش را بيان كنه و برای همين رفتاری ميكنه كه به انسانيتت توهين ميشه‌!!!

اما هميشه اين را به ياد دارم كه:

اين هم بگذرد.

پس خواهد گذشت.

 

/ 7 نظر / 13 بازدید
هلال

کاش اين جمله رو هميشه وقتايی که نبايد فراموش کنيم ٬ فراموش نکنيم !

Rita

سلام دوست عزیز...این چند تا پست آخرتون محشر بود.یعنی تمام نوشته هاتون زیبا هستند ولی این چند تا خیلی به دلم نشست....اون هم تقصیری نداره این ماییم که باید درست بیاندیشیم.این ما هستیم که باید درست تشخیص بدیم که چی درسته و گذشتنمون چطور باید باشه.پس نمیشه چیزی رو تقصیر کسی انداخت.مقصر نا هستیم که گاهی به حرف دل سادمون گوش میکنیم و بعد آرزوی بازگشت زمان رو داریم...خوش باشید و موفق...

افسانه

سلام... خيل بی معرفتم نه!!! خيلی وقت بود بهت سر نزده بودم ولی خوشحالم که اومدم ... بيا از اينجا تا آخر اين جاده با هم برويم قلب كوچك من ... لبخندت را باور كرده! نمي خواهم تنها باشم. بيا دستهاي هم را بگيريم زير سايه ي همين بيد مجنون با هم بميريم.

تايماز :: از یاد رفته ها::

سلام من دوباره اومدم ...... در باره وبلاگ حراجی تو وبلاگ بيشتر توضيح دادم ........ در خواست بچه ها بود موفق باشی خوشحال ميشم با شما همکاری کنم يا حق

دوست

همين دوستان سُست هستند که همه چیز آدم رو می دونن و حال آدم رو تو زندگی به علت نادانی و خود خواهی می گيرند. ولی خیلی از دوستا هم تا آخرش به دوستشون وفا دارند و هر اتفاقی که بیفته دوستیش رو میخوان.

omid

با سلام خدمت شما جالب هست وبلاگ شما به من يک سر بزنی و برای من نظر بگذاری متشکرم

فاطمه

فراموشش کن...بهترين کار!